MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vase 14623027

nr 1462 3027

VASE

ceramics. Height: 51cm, wear, damages.

Keramik. Höjd: 51cm

Condition: slitage, skador

Monday April 25 2022
at 18:05:50

Tilgman Keramik